| anonim_4396 a întrebat:

Cum inchid filele din Google Chrome cu Control Panel stiu ca mai era o modalitate innafara de a le i chide normal apasand X dar am uitat-o

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Ctrl/shift/esc.
Asta e ordinea
Îţi va aparea task manager, in categoria din bara de sus alegi procesess, şi în listă ai google care rulează in background... Dai clic dreapta şi în popup alegi end process tree! Succes!
Funda?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

In chrome apesi Shift + Esc, o sa ti se deschida task managerul din chrome si de acolo poti inchide tab-urile.