| alexe04 a întrebat:

Cum instalez ghotic 3 in romana astept link-uri pe youtube sau sa imi explicati va rog dau funda garantat

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Ala nu e gothic 3 straight face tu doar ai scris pe net cum sa downloadezi ala si ai dat pe primul video...ce ai pus tu acolo e SCAM si pentru intrebarea lui alexe :
NU exista gothic 3 in romana

4 răspunsuri:
| system32 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=r3cz9lzrgfo
Sper ca te ajuta;) funda?

| alexe04 explică (pentru CrappinMorth):

Dayzologic exista jocul in romana dar trebuie sa instalez o gramada de programe si ma pierd in ele

| CrappinMorth a răspuns (pentru alexe04):

Ma refeream ca nu exista in setarile jocului NATURAL..adica fara sa bagi moduri

| alexe04 explică (pentru CrappinMorth):

A da asa este trebuie un pach si o anumita versiune

| CrappinMorth a răspuns (pentru system32):

Ala nu e gothic 3 straight face tu doar ai scris pe net cum sa downloadezi ala si ai dat pe primul video...ce ai pus tu acolo e SCAM si pentru intrebarea lui alexe :
NU exista gothic 3 in romana