| lilbunny13 a întrebat:

Imi explicati va rog frumos cum sa imi instalez sims 2 cu tot cu patch-uri? sau daca ati vazut un video pe youtube trimiteti-mi un link sau ceva puppy dog eyes ma chinui de 3 zile sa instalez jocul si nu reusesclaughing funda! happy

5 răspunsuri:
| vladutzi011 a răspuns:

Pai ce are downloadarea ta? Niste lucruri pe care nu le poti deschide (DISK[sims 2] 1, DISK[sims 2] 2, DISK[sims 2] 3, DISK[sims 2] 4)sau ca un simplu SETUP sau ca un NOTEPAD? Eu stiu doar cu cele patru disk, ai nevoie de un program ca si DEAMON TOOLS, pentru a deschide acele asa-zisuri CD-uri si deschizi prima data DISK 1, se deschide un setup sims 2 alegi o limba,next,next, next te descurci aici, apoi in timp ce se instaleaza iti va spune Insert disk 2. Faci din nou chestia cu acel program doar ca alegi disk 2, asa si cu disk 3, 4, dar la sfarsit iti cere iar disk 1. Te-am cam zapacit cu astea dar...Voi cauta un videoclip si iti voi da.

| lilbunny13 explică (pentru vladutzi011):

Am pe DVD sims 2. [cd1, cd2, cd3,cd4]. le-am copiat in calculator si "am montat imaginea". mi-a aparut [dupa ce am montat imaginea la cd 1, 2, 3,4 ] din nou cd 1. l-am montat din nou. si acum imi scrie "D:\Sims2\Sims2.exe is not a valid Win32 application"... ce trebuie sa fac in cazul acesta? straight face

| balutza a răspuns (pentru lilbunny13):

Ori e de la joc, ori de la PC cand da eroare cu Win32 ...nu prea ai ce sa-i faci.Plz funda

| vladutzi011 a răspuns (pentru lilbunny13):

Chiar nu stiu, ca daca ai montat din nou CD1 trebuia sa mearga. Poate nue compatibil Windows-ul