| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez jocul star wars the clone wars republic heroes pe calculator ca am luat jocu da acu nu stiu cum sa il instalez ma ajuta si pe mine careva plss

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca ai luat jocul de la maga si e pe cd, atuci introdu cd-ul si cred ca ar trebui sa-ti apara o fereastra cu un meniu pe care va scrie si install. Daca e asa dai install si next pana iti cere produkt key, serial id sau un cod ceva. Acel numar/serial il gasesti pe cutia de la cd. Activezi CapsLock-ul si introduci acel numar/serial. Apoi dai next si continue pana apare finish. Daca nu-ti apare acea fereastra dupa ce introduci cd-ul in pc, atunci zi-mi ce-ti apare si iti spun cum se instaleaza.winking

1 răspuns:
| adina_9025 a răspuns:

Trebuia sa specific ca am luat jocu de pe internet da am uitat oricum cine ma ajuta dau funda