| iskander2335 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine sa instalez jocul star wars the old republic. va rog sa ma ajutati care ma ajuta ii

Răspuns Câştigător
| Vooortex a răspuns:

Il instalezi asa:
1-Il dezarhivezi daca nu merge montat cu Daemon Tools sau PowerIso. Sau il montezi cu Daemon Tools sau PowerIso daca este un format care merge montat.
2- Apesi pe iconita jocului ca sa incepi instalarea sau daca il montezi cu Daemon porneste singur
3-II dai next
4-Daca iti cere vreo parola, o introduci ( parola o gasesti in joc de obicei in folderul crackului)
5- Alegi unde sa iti instalezi jocu' ( Sfatu' meu : instaleaza in D)
6- Da-i next sau Install
7-Asteapta sa se instaleze
8-Dupa ce s-a terminat instalarea, copie crackul jocului in folderul unde l-ai instalat
9-Da-i "Play'' la joc

10- Sper ca te-am ajutat, daca nu stii ceva lasa-mi un mesaj
11-Pa