| SpawnnFury a întrebat:

Cum instalez un windows xp fara salvari?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce este ala "fara salvari"? Lucrez de peste 20 ani cu computere si n-am auzit de asa ceva. Fii mai explicit, te rog.

| RaduHD a răspuns (pentru Salontanul):

Numai "experti" gasim pe TPU. Acuma pe bune, nu inteleg ce ai vrut sa spui prin "fara salvari"

| Salontanul a răspuns (pentru RaduHD):

Tu ai citit intrebarea? Vezi ca acolo a scris "fara salvari"? Ce este aia? Tu stii ca eu habar n-am? "Expertule! "

| RaduHD a răspuns (pentru Salontanul):

Nu la time ma refeream cand am spus "experti" rolling on the floor

| Salontanul a răspuns (pentru RaduHD):

Da, dar mi-ai raspuns mie. Scrie sus: RaduHD a raspuns (pentru Salontanul).

| RaduHD a răspuns (pentru Salontanul):

MissClick(soarta laughing )

| Salontanul a răspuns (pentru RaduHD):

Ok.