| MissBee_9661 a întrebat:

Cum intri in v1? laughing (metin2ro) Dau fundita >; D

7 răspunsuri:
| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :D

| rekinash a răspuns:

Kuahlo Dong adica.pe ce server joci?

| alexr8 a răspuns:

Mergi in desert si apesi pe M. Vezi ca in josul mapei sunt 2 puncte albastre. Unul dintre ele e camp cu serpi iar celalalt e v1. happy Fundita?

| cheloo69 a răspuns:

Tre sa ai bilet, te deuci in desert si este un ortal poatta castelului
funda?

| hy1080 a răspuns:

Mergi in desert si in colt la harta is 2 poratruri vezi ca v1 e cu niste oase pe acolo

| MissBee_9661 explică:

Trebuie sa am si bilet? De unde fac rost?

| black97angell a răspuns:

In v1 mergi in desert si este in colt jos langa camp cu serpi... nu ai nevoie de bilet pentru v1 happy am fost si eu acolo