| Redx800 a întrebat:

Cum joc fifa 13 online pe xbox daca dau pe ori ce optiune de online imi da ceva cu origin ce sa fac trebuie sa descarc ceva plz ajutor dau funda mersi

3 răspunsuri:
| Cataaa1 a răspuns:

Incearca sa descarci GameRangerSetup si joaca cu el (adica il instalezi apoi il deschizi faci camera iti intra un prieten sau mergi tu la un prieten si dai join daca ai facut tu camera daca nu da prietenul tau si iti intra direct in joc ) sper ca te-am ajutat

| Redx800 explică (pentru Cataaa1):

Pe xbox merge asa?

| Cataaa1 a răspuns (pentru Redx800):

Nu am incercat :-d cred ca da ar trebui