| sebastian112 a întrebat:

Cum lucrezi la club penguin am casca aia da nu stiu trebuie sa apas pe ceva sau sa fiu membru va rog ajutati-ma si daca puteti sa-mi dati coduri tot pentru club penguin nu pentru carti coduri de jucarii club penguin mai ales daca aveti generatoarepentru coduri dau

3 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Ca sa lucrezi trebuie sa iti pui casca pe cap si sa pui acolo unde iti arata sa dansezi happy

| 이벨 a răspuns:

Imi cer scuze, dar chiar nu stiu. De ce nu postezi o intrebare sa poata sa-ti raspunda si altii? happy

| sebastian112 explică (pentru 이벨):

Pentru ca nu raspund am pus intrebarea asta de 2 ori stii pe cineva care ar putea sa stie?