| nfs10 a întrebat:

Cum o sa-mi mearga nfs undercover pe 1gb ram; placa video de 256 mb ati radeon xpress 200 series onboard si processor Intel pentium D920 2.8 (2 cpus) va rog frumos ziceti-mi daca imi merge in reluare rau sau daca ma da in reluare sa ma dea foarte foarte putin; normal ca o sa ma joc la rezolutie low ca la aceasta rezolutie ma intereseaza daca ma da in reluare! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| UserAnonim98 a răspuns:

Am si eu un calculator ca al tau si nu-mi merge in reluare deloc, ba chiar imi merge si nfs undercover 2. Doar la Most Wanted imi merge in reluare. Asa ca ...bafta la curse! Funda?:X