| nfs10 a întrebat:

Cum credeti ca o sa-mi mearga nfs undercover pe 1gb ram, placa video de 256 mb ati radeon xpress 200 series onboard retineti onboard si processor Intel pentium D920 2.8 (2 cpus) va rog frumos ziceti-mi daca imi merge in reluare rau sau daca ma da in reluare sa ma dea foarte foarte putin; normal ca o sa ma joc la rezolutie low ca la aceasta rezolutie ma intereseaza daca ma da in reluare! DAU FUNDA! sa stiti ca vreau raspuns clar si scuze daca sunt prea sever:d

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Logic ca NU o sa mearga. Undercover are cerinte destul de mari, minimul la video fiind Radeon 9550 sau ceva similar. Majoritatea jocurilor care se respecta nu ofera suport pentru placile video onboard din 1900 toamna cum e a ta, iar atunci cind "merg" de fapt "stau", ca abia daca o sa vezi 12-15 fps, asta daca ai noroc.

| Em1neM a răspuns:

Nu cred.da uitate la cerinte ca scrie. funda?