| nfs10 a întrebat:

Cum o sa-mi mearga test drive unlimited 1 si nfs undercover pe procesor Intel pentium D dual core d920 2,8 ghz 4 mb chake 1 gb ram si placa video incorporata ati radeon xpress 200 series 400 mhz are 256 mb si ma intereseaza la low daca o sa am lagg(eventual si la medium)! dau funda! va rog mult ajutati-ma

1 răspuns:
| slayer09 a răspuns:

Poi daca e placa video incorporata...e clar ca nu prea o sa iti mearga. Dar ca sa te convingi si sa vezi cu adevarat cum merge...give it a try, instaleaza-ti jocurile si vezi cum se comporta. Eu dau putine sanse sa mearga.