| nfs10 a întrebat:

Cum o sa-mi mearga fifa 09 pe procesor Intel pentium D dual core d920 2,8 ghz 4 mb chake 1 gb ram si placa video incorporata ati radeon xpress 200 series 400 mhz are 256 mb eu l-am mai avut odata si am avut lagg nu mult mult dar aveam nu era la low era la medium din aceasta cauza aveam lagg ca era la medium?
si trebuia sa il dau la low?

3 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Fifa 09 sacadeaza pe orice calculator.

| nfs10 explică (pentru Razvanp69):

Aha dar mai razvan nfs undercover pe acele cerinte de mai sus o sa-mi mearga in reluare la low!?

| Razvanp69 a răspuns (pentru nfs10):

Cel mai mare dezavantaj al tau e ca nu ai placa video, dar incearca sa vezi... poate iti merge