| vlad1887 a întrebat:

Cum pot afla parola de la un id care a fost accesat de la mine din calculator? stiu ca exista un program pentru asa ceva

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut TPU! Exista o metoda de aflat prolele ID-urilor accesate la tine in PC... cauta pe google programul "meteora" Odata instalat in Pc tau pe desktop apare o iconita fix ca yahoo messenger. Cand vine cineva la tine al pui sa se locheze pe acel yahoo fals dupa ce si-a scris ID si Pas nu-i va intra in lista. Iar tu te vei duce in My Computer Local disc C si vezi un fisier "Meteora " si acolo scrie ID si Pass FUNDA va rog