| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Cum pot ajunge in valea metinelor? (dar nu cu monoclu deoarece imi trebuie nu stiu ce piatra oh go on )

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

Nu rade...monoclu din cate stiu eu exista doar pe blackmetin2.Iti trebuie o ematitahappy, se face cu 20 de strategii la hwa-hee(tipa de langa depozit, de fapt iti va da 3).Pe de alta parte, in clientele mai vechi poti sa ajungi in valea metinelor direct din Ascaria.Incearca pe clinetul tau, dar s-ar putea ca Ascaria(stella-steaua) sa fie bugatahappy. Cred ca deja e prea detaliatsmug