| gbhgfddgh a întrebat:

Cum pot ajunge sa am viata infinita in outlast 2? Mi se pare foarte greu, voua cum vi se pare jocul?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu fix in acest joc video, insa la toate la modul general ca sa ai viata infinita trebuie sa instalezi un trainer sau crack in orice caz un soft pentru cheat, adica sa trisezi
nu recomand insa aceste softuri pentru ca 1. daca ai jocul pe platforme serioase precum steam si joci cu cheat, primesti BAN
2. softurile care te ajuta in jocuri de cele mai multe ori contin malware!

| gbhgfddgh explică (pentru Simpatic):

Outlast 2 ai jucat? mi se pare greu de jucat

| Simpatic a răspuns (pentru gbhgfddgh):

Da l-am jucat acum 5-6 ani, imi este antipatic, stiu ca era greu motiv pentru care l-am abandonat
terminasem in trecut Outlast1 si Whistleblower (DLC) si am crezut ca si partea 2 e la fel de usoara, nu a fost asa
Nu sunt mare fan al jocurilor in care nu detii controlul nicio clipa, cum este seria outlast si cum este Call of Cthulhu
Desi imi place genul horror cand vine vorba de jocuri video inca de mic, ador seria resident evil pe care am cunoscut-o prima data pe Playstationwinking

| gbhgfddgh explică (pentru Simpatic):

Mai stii jocuri horror gen cry of fear? sa am si armament? dar sa nu fie asa gen sa impusti fara scare jumperi, exemplu f.e.a.r,eu nu stiu cum e ala horror, ca zici ca e un joc unde doar impusti.

| Simpatic a răspuns (pentru gbhgfddgh):

Ti-am zis de seria resident evil dar nu este cu aceste scare jumperi, insa resident evil este cel care a definit jocurile video horror survivor etc japonezii sunt taticii genului asa cum creatorii DOOM sunt inventatorii genului shooter!
cred ca am jucat mai multe acum 15 ani atat pe PC cat si pe console dar nu prea imi mai aduc aminte titlurile
vezi daca iti place System Shock varianta remasterizata
ar mai fi horror seria Dead Space
exact genul pe care il cauti tu nu stiu daca am jucat 2-3 titluri iar daca am jucat nu imi aduc aminte acum numele lor

| sammy7 a răspuns:

Incearca WeMod