| fata2011 a întrebat:

Cum pot descarca wall pentru counter strike 1.6 si cum pot sa il folosesc?

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Stiu doar unu Bad Boy
http://lkclan.ucoz.com/load/badboy_42_cod_cs/3-1-0-725
click pe download

dupa instalare ii dai load hack

mai multe ai aici
www.maximamspus.ro/jocuri/coduri-counter-strike/

P.S Nu recomand sa joci cu coduri,o sa primesi ban, kick, destroy

Mai bine joci cu boti doar asa pentru distractie.

11 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Http://www.coduricsgo.com/ si http://www.coduricsgo.info/ daca te intereseaza pentru cs go :D
mai sunt cateva site-uri si pentru cs 1.6 www.codurics.info www.coduricounterstrike.info acolo gasesti fel de fel de coduri pentru cs :)

| vladmR a răspuns:

De-aia se duce cs din Romania pe ****, din cauza oamenilor ca tine

| SongElena a răspuns:

Poi cauti pe net coduri cs 1.6 si o sa fie ceva cu un ochi rosu.nu mai stiu cum se numeste il descarci parca trebuie sa-l instalezi si dupa ce la-i instalant ii dai dublu click si dai la loand hack si dupa aia deschizi cs si gta.o sa ai wallwinking

| eDDy a răspuns:

Numi pasa ca primesc ban dar nu ma pot abtine! mars in gatu m-ati si invata sa joci cs daca vrei! dc iti trebuie coade?! e clar. si se mira lumea dc nu poti juca un cs fara sa dai de un prost/proasta ca asta!

| eDDy a răspuns:

Ce oameni prosti voi toti! (CEI CARE II DATI COADE!) Bagamaias ****-n voi! retardatilor! pentru o fundita stricati cs-ul? futuvas in gura de jegosi!

| waXonwaXoff a răspuns (pentru eDDy):

Daca i-am dat coduri nu inseamna ca sunt de acord, oricum admini CS isi vor face treaba in cazul asta.Plus ca site ul a fost conceput pentru
intrajutorare. Daca vine unu la tine batut, cu rani, de pe strada, desi el a provocat cearta nu il ajuti? nu suni macar la politie si salvare?

| k1dz0r_9551 a răspuns:

Scrii pe google coduri counter strike,dai pe ala cu maximamspus si ai super simple wall dai download mai jos de poza il descarci,il dezarhivezi,in bagi cu totul in cstrike, apoi apesi f8, f9, f10 sau adauga id iustinel_97 si imi dai team si til fac euwinking funda!

| Altair23 a răspuns (pentru k1dz0r_9551):

Depinde daca ai laptop sau pc ca am daoi prieteni cu laptop si nu le merge codurile.

| k1dz0r_9551 a răspuns (pentru Altair23):

Deoarece nu au cs 1.6 simpluwinking au altfel de cs

| Altair23 a răspuns (pentru k1dz0r_9551):

Probabil dr la cs 1.6 didgital zone merg codurile pe PC pe laptop nu merg

| k1dz0r_9551 a răspuns (pentru Altair23):

Poate nu stiu ei sa foloseasca codul rolling on the floor