| Hype a întrebat:

Cum pot deveni un bun admin pe un server de CS; sa ma inteleg cu toti playeri? Si niste comenzi (cele mai importante, dar si mai neimportante, care iti trebuie la un moment dat,) pentru un helperwinking
Va rog un raspuns cat mai rapid si dau funda celui ce ma ajuta cel mai mult happy

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Cum sa. lol. Schimba putin comportamentul, o gluma, alta mai dai cate un re all, mai administrezi putin serverul partea cu codatii, mai schimbi o plansa. Cat despre comenzi, ban, votemap, slap, slay, csay, psay, kick cam acestea sunt comenzile cele mai des intalnite.

1 răspuns:
| pHoNnNe a răspuns:

Deci,sa ai un limbaj adecvat, sa mai spui o gluma, sa iti faci treaba cum trbuie...in legatura cu comenzile, ai amx_help...dar alea mai imp ar fi: amx_say "mesaj" amx_kick "nume" amx_gag, amx_slay, amx_ban poti gasi pe google comenzi, dar nu cred ca exista server care sa le aiba pe toate.