| Booy_Rapp_1999 a întrebat:

Cum pot face bhop cand joc cu boti?big grin dau funda

Răspuns Câştigător
| Malphite a răspuns:

LoL.Dc sa nu mearga? Ca sa faci bhop iti trebuie un config care il iei de aici http://www.gamefront.com/files/10777518/Bunnyhop_Script il pui in folderu cu counter strike unde iti scrie si cstrike da nu il bagi in el doar sa apara apoi cand intri in counter strike inainte de a intra intr-un server scrii in consola exec numele cfg-ului.cfg, de exemplu exec bhop.cfg dupa intri pe orice server si ti space apasat ca sa mearga.
Bafta!;)

5 răspunsuri:
| Killpro a răspuns:

Pot sa fac asta si pe un svr steam on?

| Killpro a răspuns:

Problema este ca eu nu am folderul cu css laughing nu stiu zice ca e url. adica un site!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge.

| boss4you a răspuns:

Nu incercat face rau la windows ce trebuie descarcati mai bine sa nu mearga bhop la joc decat sa va stricati windowsu.
Bafta La Fraguri VA PUP! Eu as Cr!$T!
ID:cristianionut262@ymail.com