| Hugify887 a întrebat:

Cum pot face ca un puradel sa se joace cu mine minecraft? Va rog seriozitate in privinta asta am numai 1 prieten si vreau sa il fac sa se joace cu mine in minecraft va rog frumos am si premium minecraft si vreau sa ma joc macar cu el, dar e puturos si nu vrea, va rog frumos cine poate sa imi zica cum pot sa il fac sa se joace cu mine ROG FOARTE MULTA SERIOZITATE

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"pot face ca un puradel sa se joace cu mine ...ROG FOARTE MULTA SERIOZITATE"

presupunem că tu ești matur și copt la minte așa că ia-i o ciocolată la fiecare partidă jucată (și asta e cu FOARTE MULTA SERIOZITATE)