| xcristix a întrebat:

Cum pot face sa nu imi mai apara pe pagina principala cele mai noi postari ci unele alese de mine? Sau sa nu imi mai apara de loca ca am widgetul recent posts.

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Simplu,editezi postarea, clic in dreapta programati/setati ora si data/selectezi o data recenta/publicati, postarea dorita este pe prima pagina.

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Design/setari/postari si comentarii/"Doresc să se afişeze cel mult " setezi doar o postare.
http://tutorialiro.blogspot.ro/

| xcristix explică (pentru Sihastrul):

Stiam asta, dar eu vreau deloc sau unele alese de mine

| xcristix explică (pentru Sihastrul):

Mersi! Chiar nu m-am gandit la asta

| Sihastrul a răspuns (pentru xcristix):

Simplu,editezi postarea, clic in dreapta programati/setati ora si data/selectezi o data recenta/publicati, postarea dorita este pe prima pagina.