| alexRo12345 a întrebat:

Cum pot face sa se auda si vocea unui prieten cand filemz pentru ytb el de pe PC u lui si eu pe PC-ul meu sa se auda 2 voci pe video?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Cand vorbiti pe discord/teamspeak/steam, modifica setarile la programul cu care filmezi si pune sa inregistreze 'sound' de la speek, nu sunt in stare sa iti explic fiindca...deobicei astea sunt default si nu trebuie sa faci setari, oricum ar fi, cand vorbesti cu un prieten, in recording se va auzii si Jocul si discutia voastra.
Eu foloseam functia de la nVidia sa pot salva o faza dupa ce se intamplase deja 'nVidia highlights', iar in ea se auzea si jocul si pe mine si prietenul meu cum vorbeam.

| alexRo12345 explică (pentru TrustMeIKnow):

Sa speram ca va merge :*

1 răspuns: