| username5065 a întrebat:

Cum fac sa imi pun vocea peste un video, adica sa se auda doar ce spun eu.

3 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Foloseste Audacity!

| bogddan4you a răspuns:

Salut ei acest program audaseti de pe net il instalezi il gasesti pe in cal in start meniu intri in el dai sa alegi un fisier astepti pana se incarca dai unde scrie sain microfone exact asa dai acolo porneste melodia automat si din acel moment te inregistrezi apoi dai stop si se salveaza inregistrarea pe melodie apoi dai la controlu balans sunt 4 optiuni dai la a 2 optiune si apoi dai play si se aude vocea mai tare si mel mai tare dar si mel se aude bine destul de bine apoi ti controlu si apesi i si osati dea unde sa salvezi fisierul scuze am uitat ceva casa il salvezi in format mp3 trebuie niste programe cauta pe youtube instructiuni casa si vezi dar daca nu ai acele coduri ce o fi salvezi doar in mai multe sau foarte multe fisiere de 9 10 secunde intelegi nu este mel intreaga sper ca primesc funda este cel mai explicat raspuns bafta la inregistrat.

| MaricaGabriel a răspuns:

Descarci audacity si te inregistrezi. Dupa care trebuie sa ai programul Windown Movie Maker pentru a baga videoclipul in acest program, dai edite si adaugi inregistrarea ca pe-o piesa.E simplu.Te descurci!
Funda?*