| fluturici a întrebat:

Cum pot intra pe metin de doua ori, adica intru prima data dau start joc si a doua oara nu ma mai lasa sa intru scriindu'mi ca am deja jocul pornit. Ce ar trebui sa fac?!

Răspuns Câştigător
| andreilove a răspuns:

Sall.Nu poti de doua ori pentru ca daca intrii o data si vrei sa intrii si a doua oara te scoti sg de pe cont.Nu merge sa intrii de doua ori. Funda?

1 răspuns:
| Mirco a răspuns:

Intri prima data pe cont si dupa care modifici rezolutia din config si poti intra si a doua oara