| Andra124 a întrebat:

Cum pot sa ajung la rang de shaman sau necromancer in Adventure Quest Worlds? Stiti cum as putea sa ajung la un nivel mai mare, repede?

2 răspunsuri:
| 2B a răspuns:

Buna! Daca vrei sa faci rank mare! Trebuie sa faci multe misiunu pentru rank10 arcangrove si doomwood! Asta e mai greu o sa dureze mult si o sa te plictisesti pana le faci! Mai bine faci cu hacku,, le bot 7.9 cel mai nou ti-l recomand sa-l iei de pe 4.shared! Daca nu sti sa-l folosesti uitate pe internet si asa economisesti timp! Si dupa te poti bucura de itemele primite! Mult succes in continuare!

| 3duffyduck3 a răspuns:

Salut. in primul rand ca sa faci necromancer si ahaman iti trebuie rank 10 arcangrove si 10 doomwood. dupa ce faci asta trebuie sa faci rank la clase. si daca vrei sa faci level mare te poti duce in /join pirates sau /join timespace. big grin funda?