| Andreea_7327 a întrebat:

Cum pot sa am si eu catelus si pisicuta pe barn buddy?

Răspuns Câştigător
| getuka12 a răspuns:

Nu iti mai poti lua pentru ca alea erau de ocazii speciale cum ar fi de hallowen or fost dovlecii sau fantana aia cu panza de paianjen...Alea or fi fost iar ocazionale daca nu apare la animalebig grin fundita?:X

1 răspuns:
| Asyul95 a răspuns:

Buna,intai pisicuta nu poti sa iti iei.Catelus iti poti lua.dar trebuie sa ai 20 de vecini.Intri la magazin si acolo sus iti arata un mar un caine o floare si etc...dai la caine.
Acolo sunt animalele care le poti lua.
Tine minte trebuie sa ai peste sau 20 de vecini, altfel nu te lasa!