| iubita2552 a întrebat:

Cum pot sa imi iau pe barn buddy pisicuta catelus sau iepuras.cine imi sp primul are funda + vot.

2 răspunsuri:
| RaspunzatoareaBianca a răspuns:

trebuie sa ai bani pur si simplu, sti cum faci?

| AnyAnA99 a răspuns:

Pai daca vrei caine trebuie sa ai bani in primul rand.in al doilea rand trebuie sa ai macar 20 de vecini. apoi dai la magazin (acolo de unde iei si plante)si pe undeva pe acolo arata un cap de caine.dai acolo si iti apar toate animalele.insa doar un tip de caine poti lua(acela cu 1, 000 bani)ptc ceilalti sunt cu credite, pentru care trebuie sa dai bani reali...iar iepurasul si pisica sunt si ele tot cu credite.la unele nivele mai castigi credite.