| Pineapplefun a întrebat:

Cum pot sa bag un paysafe de 25 de lei in Clash Royale? Vreau sa cumpar 500 gems dar nu stiu cum sa il folosesc.Dau funda celui care imi zice raspunsul repede!

Răspuns Câştigător
| 0101101110 a răspuns:

Du-te la banca in care ete famulia ta inregistrata si zi sa-ti faca visa apai du-te la mega image si vezi pe aparatul ala de la intrare acolo scrie paysafe card du-te pe internet si logheazate cu cardul pe care til dau de la baca si scrie codul de la paysafe card acolo! Da funda

2 răspunsuri:
| KanekiMalai a răspuns:

Poți să plătești numai cu cardul.

| bucurieee a răspuns:

Nu merge cu paysafecard