| IL03ELO a întrebat:

Am si eu o intrebare: Pot adauga gems in Clash of Clans folosind un cod PaySafe? Stiu ca ar trebui sa folosesc un card de credit sa de debit, dar nu vreau sa fac acest lucru deoarece nu mi se pare destul de sigur. Este posibil sa adaug un cod PaySafe? Ma duc la magazin, iau PaySafe de 25/50 lei si il pot baga? Daca da, cum pot face acest lucru? Bag codul de la PaySafe in locul celui de card sau in alta parte? Cineva cine ma poate ajuta il rog frumos sa imi explice mai detaliat..Multumesc anticipat! Ofer funda! Am mai postat aceasta intrebare insa nu mi-a raspuns nimeni, sper ca acum sa am noroc.

Răspuns Câştigător
| HailSithis a răspuns:

In principiu ar trebui sa pui codul de la paysafe in loc de card, in opinia mea fa o incercare cu un card de 25 de lei si vezi daca merge, daca merge mai baga cat iti pofteste inima happy

ATENTIE: O faci la riscul tau, pe site-ul offical nu apare acest joc, dar multe jocuri folosesc Paysafe si nu apar pe site. FUNDA?

1 răspuns:
| Mihai_Pandestina_1985 a răspuns:

Ti-a mers?