| cristyle a întrebat:

Cum pot sa blochez "motorasele de cautare" gen Babylon din Mozila sau Chrome care imi schimba home page si toolbar, cu toate ca le-am debifat instalarea lor? Cand deschid anumite programe sau jocuri imi apar iar cu toate ca le-am dezinstalat din browser.

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Cauta suplimente sau addons prin optiuni si dai la extesii si dezactiveazale de acolo

| cristyle explică:

Bine am inteles, dar cand dau drumul la un joc de exemplu, care are integrat aceste programe, imi apar iar... vreau sa le blochez "accesul", daca se poate.Multumesc.