| TudorEnache007 a întrebat:

Cum pot sa deschid un joc pe care l-am instalat de pe tor#ent?
Eu mi-am instalat tor#ent, am instalat jocul pe care il voiam si acum, dupa ce s-a instalat, imi arata "seeding", si nu stiu cum sa pornesc jocul. Am incercat sa dau click pe el si sa dau deschide dosarul descarcat, dar de aici nu stiu ce sa mai fac...

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Sigur ai 10 ani...
Vezi unde este descarcat, de acolo il instalezi si iti face o comanda rapida pe desktop, de acolo poti porni jocul daca este cracuit!
Mai bine roaga pe cineva sa ti-l instaleze!