| MatiesIonut7777 a întrebat:

buna TPU. mi-am descarcat Metin2Apocalypse si cand pornesc jocul imi da eroare asta : Unable to find a version of the runtine to run this application... ce sa fac? va rog ziceti-mi dau funda (Deschid jocul cu folderul Metin2AP am incercat sa deschid jocul cu metin2client dar nu stiu cu ce program sa il deschid :@ ) Mai zic odata ajutati-ma pls dau funda repede!

7 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Ma reinstaleaza metinul si pune sa iti dea si un client desktop.Nu trebuie sa te puna sa deschizi cu un anumit program.
Funda?winking

| MatiesIonut7777 explică (pentru TizZu15):

Da-mi add la id matiesionut99

| Sisoi_Ronaldo_1998 a răspuns:

Tizzu15 esti cel mai pff din lume

| Sisoi_Ronaldo_1998 a răspuns:

Uite ma daca l-ai luat cu setup mai instaleaza-l o data si daca l-ai dezarhivat mai fa-o o data dar intai stergel iar dupa dai click dreapta unde se porneste jocul si dai send to desktop create shortcut iar dupa dai iar click dreapta si dai run as administrator a da si opreste antivirusul

| Sisoi_Ronaldo_1998 a răspuns (pentru Sisoi_Ronaldo_1998):

Dai castigator

| MatiesIonut7777 explică (pentru Sisoi_Ronaldo_1998):

Da-mi add la matiesionut99

| MatiesIonut7777 explică:

Dati-mi add la id de messanger matiesionut99