| RebecaTheNinjaGirl a întrebat:

Cum pot sa fac mai multi abonati pe youtube? Am incercat prin grupuri cu vreo 2000 de membrii, am facut pagina de facebook si tot cu 29 abonati am ramas. Acesta este canalul meu: https://www.youtube.com/channel/UC-tVPFkPnMNbvnuL2cs9DaQ

Daca stiti jocurile acelea si vreti sa ne jucam impreuna scrieti intr-un comentariu. Funda

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

Pe mine ma intrebi? Studiaza piata, vezi ce face fiecare, cum face, de ce face. Tu stii mai bine ce resurse ai si ce poti sa faci.

4 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Canalul trebuie sa fie bine definit si cu idei solide. Lasa-ma cu cainele tau te rog iar minecraft, scuze, nu e genul meu, am 21 de ani, ma intereseaza chestii mai mature si mai solide decat cutia aceea de nisip.

Gandeste-te la ce fel de audienta vrei sa atragi si " invarte-te " in jurul ei.

| RebecaTheNinjaGirl explică (pentru Dugalle):

Multumesc pentru raspuns, dar ce chestii mai solide as putea sa pun?

| RebecaTheNinjaGirl explică (pentru Dugalle):

Ok, multumesc pentru raspuns asa voi incerca.

| Dugalle a răspuns (pentru RebecaTheNinjaGirl):

Pe mine ma intrebi? Studiaza piata, vezi ce face fiecare, cum face, de ce face. Tu stii mai bine ce resurse ai si ce poti sa faci.

| zguNyFTW a răspuns:

SERVER SA:MP
RPG.FaraLag.Ro s-a deschis (Fostul Real RPG este aici).
HostName: [0.3.7] FaraLag - Buguri rezolvate [GiftON]!
Address: 93.119.26.248:7777
Players: 6 / 50
Ping: 3
Mode: F.L.R. v0.0.6
Language: Romana
Forum : www.faralag.ro
Panel : panel.faralag.ro
Facebook page : https://www.facebook.com/FaraLagSamp/
Facebook group : https://www.facebook.com/groups/realrpgro/
Aseara am fost 49 online, daca si zilele care urmeaza ramanem 50 on marim sloturile la 100!