| wrestling200723 a întrebat:

Cum pot sa iau dlc-uri pe friday 13th? Mie unul nu mi-a mers, l-am luat de pe steam dar pe steam nu gasesc dlc-uri pentru friday 13 sa iau dlc cu jigsaw.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca producatorii jocului nu au pus DLC-uri pe steam, atunci nu ai cum la un joc original steam sa aduaugi DLC-uri pirat!
Nu am idee despre jocul despre care vorbesti ce DLC -uri are lansate sau nu, ci am zis cum se face la modul general.
Deci nu are DLC-uri fie astepti pana se lanseaza si acolo pe steam fie cumperi jocul cu DLC-uri incluse de pe alta platforma.

ps: la o simpla cautare imi arata pe steam urmatoarele :
https://store.steampowered.com/dlc/438740/Friday_the_13th_The_Game/