| aηтιмaηєℓє a întrebat:

Cum pot sa imi pun caractere in jocul club marian daca ma joc pe laptop.{Pentru ca nu mai am butoanele din dreapta tastaturii} big grin Am incercat cu butoanele de sus si nu merge...crying

P.S.: Stiu sigur ca merge... poate sa intre un prieten dar nu vrea sa-mi spuna si mie...crying Funda big grin

2 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Pai daca acele carcatere nu sunt ceva ce sa folosesti foarte des, presupunand ca ai windows 7 dai start si la search scrii on screen keybord dai sa se deschida si o sa iti apara o tastatura pe monitor, cauti butonul options pe tastatura aceea, intrii si bifezi casuta care zice Turn On Numeric Key pad si dai ok, acum o sa ai activat si num padul pe acea tastatura, sper ca te-am ajutat

| G-Power_Dorina_1994 a răspuns:

Pai de ex :alt si apesi pe butoanele din partea tastaturi cum ar fi alt 654, alt 0705, alt 0504 si inti mai dau unu 0503.

Fundita!