| Robytzu77 a întrebat:

Cum pot sa imi pun la facebook ca sa poate prieteni sau cei care nu sunt prieteni sa ma urmareasca ati vazut ca este chestia acea cu urmareste as vrea sa stiu cum pot sa fac asta va rog

3 răspunsuri:
| Crrisstti a răspuns:

Intra la "Setarile Contului", apoi la "Setări pentru persoanele care îţi urmăresc activităţile".
La "Cine îmi poate urmări activităţile" alegi ce persoane pot vedea postarile tale.
Citeste cu atentie acolo si o sa intelegi.

| Robytzu77 explică (pentru Crrisstti):

Nu gasesc setari pentru persoanele care iti urmaresc activitatile fi mai explicit te rog

| Crrisstti a răspuns (pentru Robytzu77):

Setări generale ale contului
Setări pentru persoanele care îţi urmăresc activităţile
Cine îmi poate urmări activităţile
Persoanele care îţi urmăresc activităţile văd postările tale în Noutăţi. Prietenii îţi urmăresc postările în mod implicit, însă poţi permite şi persoanelor cu care nu te-ai împrietenit să îţi urmărească postările. Foloseşte aceste setări pentru a alege cine îţi poate urmări activităţile.
De fiecare dată când postezi, alegi audienţa căreia îi distribui conţinutul.