| mihaela1mihaela a întrebat:

Am vazut ca pe facebook sunt persoane care au pe pagina URMARESTE. Pot sa te urmareasca doar prietenii sau si cei care nu te au la prieteni? Si ce le apare lor prin acesta aplicatie daca imi activez si eu?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FlyJack a răspuns:

Nu. Pot da pe "Urmareste" si cei ce nu te au la prieteni. Cand apesi butonul "Urmareste" te abonezi la contul sau, si vei vedea de cate ori posteaza si ce, in dreapta sus.
Sper ca te-am putut ajutawinking

| mihaela1mihaela explică (pentru FlyJack):

Si daca imi activez eu pot videa cine ma urmareste?

| FlyJack a răspuns (pentru mihaela1mihaela):

Da

| Nelutzu2000 a răspuns:

Lor le apare tot ce postezi tu dar cum poti sa ti-o activezi ca vreau si eu sa mi-o activez?