| KillerDanut a întrebat:

Cum pot sa instalez jocuri de pe mobile9 pe un telefon cu android daca le descarc direct de pe PC? Funda+Vot!

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Punele pe telefon(prin cablu de date sau bluetooth) si apoi intra pe telefon cautale unde le.ai pus si apoi instaleazale.Succes!

| Petrica44 a răspuns:

In momentul cand descarci aplicatia sau jocul respectiv (telefonul trebuie sa fie conectat la pc). Aplicatia sau jocul respectiv, se va deschide cu programul telefonului, instalat in Pc. Sper ca ai inteles.Ex. daca ai un Nokia, se va deschide Suite sau OviSuite. Daca ai un iPhone, se va deschide iTunes-ul si asa mai departe.