| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa maresc o imagine pixelata (adica sa daca e 16x16 so o fac 128x128) dar sa ramana pixelata dupa ce am marito?

3 răspunsuri:
| Catabtr23 a răspuns:

Nu prea poti, decat daca e poza vectoriala, ceea ce mi-e greu sa cred

| anonim_4396 explică (pentru Catabtr23):

Bine deci hai sa zicem ca e 16x16 si eu vreau sa o fac 32x32 dar imaginea doar sa arate ca e 16x16 dar de fapt sa fie 32x32 adică 1 pixel sa fie făcut in 4 de aceiași culoare...
Sper ca are sens : P

| Catabtr23 a răspuns:

Stiam ca functie de enlarge poate face asta, scrie pe google enlarge photo online si foloseste un site