| Petrovic a întrebat:

Cum pot sa modific setarile cronologiei mele pe Facebook, ca postarile sa fie afisate public (sa le poata vedea si cei care nu au Facebook sau care nu imi sunt prieteni?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa asa: Pe fotografia de coperta unde scrie: Jurnal de Activitati langa ea vei vedea 3 puncte dai clic pe ele, Clic pe: Setarile Cronologiei, clic pe: Cronologie si Etichetare-(asta daca nu se deschide direct acolo) iar la : Cine poate vedea continutul din cronologia mea, dai clic la toate de acolo pe Editeaza si pui : Toata lumea! Bafta!

| Petrovic explică (pentru lpavel):

Eu nu stiu ce fac, dar de fiecare data cand pun intrebare pe TpU din domeniul Internet, imediat dupa ce pun intrebrea incerc sa rezolv. Am descoperit de unde se face. Oricum, multumesc pentru raspuns.

| lpavel a răspuns (pentru Petrovic):

Pentru putin! happy