| mihaicat230 a întrebat:

Cum pot sa opresc cererile de prietenie pe fb (sa nu mai primesc), adica sa imi apara doar functia Urmareste, sau Follow?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intri pe Facebook, sus in dreapta unde este un lacat/ Cine ma poate contacta si il expandezi. Si acolo este o optiune "Cine poate să-mi trimită cereri de prietenie?". Din pacate poti sa dai numai prietenii, prietenilor. Altceva nu se poate. Optiunea se blocheaza cand ai ajuns la limita maxima.