| Ramo137 a întrebat:

Cum pot sa opresc cererile de prietenie pe Facebook, sa nu mai primesc deloc cereri de la nimeni. Nu gasesc m-am uitat peste tot la setari...
funda

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Nu poti opri asa ceva. Ai putea alege sa primesti cerere doar de la prietenii prietenilor.

Settings -> Privacy -> Who can contact me? Who can send me friend requests, modifica si alege prietenii prietenilor.

| Ramo137 explică (pentru N0xEterniS):

Ce serios? =[[[[[

| Adry05 a răspuns (pentru Ramo137):

Eu nu cred ca e cum zice, intra unde iti spune si vezi ce optiuni ai

| Ramo137 explică (pentru Adry05):

Am spus ca m-am uitat peste tot. nu am gasit crying(