| danutz24 a întrebat:

Cum pot sa pilotez un avion in gta san andreas? Nu ma descurc mereu ma prabusesc.Mai ales la misiunea aia in care trebuie sa mergi prin cercuri. Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| bmwro a răspuns:

Daca vrei sa mergi cu avionul nu tine mana pe mouse ca se apleca w-fata s-incetineste a d-curbe inclinate cu e -curbe fara sa te inclini sageata sus duce avionul in jos sagatea jos-urca avionul poti sa faci asta si din mouse der e mai greu ca misti avionul si in stanga si in dreapta

2 răspunsuri:
| Mario_Grigorovici_1980 a răspuns:

Flying to stunt e pentru stuntplane

| Razvan_Orha_2000 a răspuns:

Ba spuneti-mi un cod casa iti dea avion