| costi91 a întrebat:

Cum trec mai usor de misiunea 69 la san andreas? cea cu pilotat avion la scoala aia din deserr? ca am incercat si nu pot.cum fac? helpp

2 răspunsuri:
| sanders a răspuns:

Nu poti sa treci mai usor.Tot ce trebuie sa faci este sa inveti sa mergi cu avionul sau incearca de sute de ori pana iti iese.Eu am terminat san andreas-ul de 5 ori si am terminat misiunea aceasta din ce in ce mai usor. daca ai nevoie asta e parola pentru hydra(avionul de lupta) jumpjet

| xRunyX a răspuns:

Deocamdata eu cred ca nu poti sa treci mai usor...te sfatuiesc sa furi un avion si sa te plimbi cu el pana te inveti...