| anonim_4396 a întrebat:

La gta an andreas am ajuns la misiunea aia trebuie sa mergi cu avionul si sa gauti un alt avion si trebuie sa treci prin cercul rosul cand meri in spatele lui, dar avionul assasin merge rebede. pe ce trebuie sa apas ca sa mer mai rebede sa-l pot prinde? asta e misiunea http://www.youtube.com/watch?v=nKs2qa6mbSc

4 răspunsuri:
| cucos a răspuns:

Daca e avion Hidra apesi pe numerele din partea dreapta nu pe alea de sus, pe 8 mergi cu viteza mare si pe 2 incetinesti(Sper ca te-am ajutat)

| salmankhan a răspuns (pentru cucos):

Macar te-ai uitat la misiunea aia? avion de ala de cascadorii imi da, la ala nu stiu cum sa merg cu viteza, deci pe ce trebuie sa apas, si trebuie sa tin apasat sau doar apas si se mareste vieza

| cucos a răspuns (pentru salmankhan):

Incearca cum ti-am spus poate o sa mearga

| cucos a răspuns:

Daca e avion Hydra trebuie, ca sa mearga mai repede trebuie sa apesi numarul 8 din partea dreapta nu de sus si o sa ai o viteza incredibila(sper ca te-am ajutat)