| MineIsLikeABridge a întrebat:

Cum pot sa postez pe forumul metin2.ro? ( o inregistrare cu un hackar)

2 răspunsuri:
| deydyz a răspuns:

Iti trebuie cont pe forumul lor, este destul de greu totusi sa-l faci, trebuie sa respecti reguli de securitate cum ar fi : Parola sa fie scrisa cu litere mari si mici, semne de punctuatie si cifre... nu este greu daca ai cont intri la "Reclamatii jucatori" -> New Topic -> si postezi. AI GRIJA, FIECARE FORUM ARE REGULAMENT DE POSTARE! Sper ca ti-am fost de foloshappy

| knockout1 a răspuns:

Buna va astept pe al mai frumos server PVP farm

http://astralmt2.com/