| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa postez pe o pagina a site-ului scoala***.scoli.edu.ro cu serverul Siveco?

Răspuns Câştigător
| Silent3025 a răspuns:

Poate posta doar ADMINUL sau altcineva cu acordul adminului.
Adminul este beneficiarul! el administreaza siteul si cunoaste datele de logare pentru FTP
Adminul este o persoana din cadrul scolii respective (profesor de informatica, director etc) care a depus cerere pentru a deveni beneficiarul unui astfel de site.
Mai multe pe aceasta adresa http://portal.edu.ro/index.php/articles/600