| AlexandarAlx a întrebat:

Salut stiti vreun site unde pot sa-mi fac o pagina sa postez doar bancuri?

6 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Facebook e mai bun, poti promova pagina mai usor

| costan a răspuns:

Deschide un cont personal aici este gratis, poti sa-ti faci un site foarte bun si poti sa postezi cate bancuri vrei: http://www.ucoz.ro/? pguid=955301018

Răspuns utilizator avertizat
| costan a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Copiaza link-ul intreg inclus si numarul care apare si deschideti cont, dupa care te loghezi si in contul tau gasesti sectiunea de creere blog, ii dai un nume blogului si incepi sa scrii bancurile, clar dupa care ii dai publicar si deja este online.

| Gamerita a răspuns:

Nu...dar iti faci cont pe google dupa un blog personal, iti pui nume gen : AMUZANTU sau ce vr tu laughing si incepi sa postezi bancuri.

| IrinaAnda a răspuns:

Era un site...firarrr numai stiu cum se cheama sad