| Swordsman a întrebat:

Cum pot sa recuperez niste fisiere sterse de pe un card de memorie? stiu ca sunt niste programe speciale

Răspuns Câştigător
| Metals25 a răspuns:

Se pot dar daca gasesti tu programe speciale!

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Fisierele sterse, sunt sterse... acestea nu pot fi recuperate.

| Mihail2020 a răspuns:

Poate fii recuperate dar numai cu programe speciale.
Aceste programe speciale sunt numai la anumite firme.
Degeaba le ei de pe net ca sunt trial dar nu ti le si salveaza in calculator sau in cardul de memorie.
Te duci la o firma specializata costa de la 50lei-200lei.
Degeaba iti zic programe de recuperare date HDD ca toate sunt trial.
Ronnix sa stii ca se pot recupera am avut si eu aceeasi problema.

| Swordsman explică:

Am gasit programe care functioneaza chiar bine. Merci oricum. Nu era ceva atat de valoros cat sa merite 50 de lei, plus taxe de curierat si altele.