| Casy10 a întrebat:

Cum pot sa termin instalarea gta 4 imi cere serial si unlock code am cautat peste tot am descarcat si secuROM si multe progame pentru joc de pe saitul oficial am cautat si coduri serialul merge dar unlock code nici cum ce sa fac raspudetimi repede va rog!

4 răspunsuri:
| Andrei_Iascu_1998 a răspuns:

N ai auzit de crack?laughing

| Casy10 explică (pentru Andrei_Iascu_1998):

Da am auzit dar eu am nevoie de serial si unlock code

| Andrei_Iascu_1998 a răspuns:

Scrie google download gta 4 razor 1911 sau uita te pe youtube si scrie cum instalez gta 4 si apesi pe a 4 a care e cu un desktop cu windows xp negru cu gta 4 aia cu femeia

| Casy10 explică:

Dau funda pentru cine imi raspunde repede la intrebare cum pot face gta 4 sa mearga fara serial si unlock code sau sa-mi zica serialul si unlock code